KONST / Litografier / Serigrafi 16009255
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders engman litografier serigrafi silkscreen
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:23
-
7206 Serigrafi
Pelle Ã…berg (1909-1964), Sverige. "Sally", numrera..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:39
-
8142 Serigrafi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:22
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders engman litografier serigrafi silkscreen
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:23 -
7206 Serigrafi
Pelle Ã…berg (1909-1964), Sverige. "Sally", numrera..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:39 -
8142 Serigrafi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:22